Kurs Numerologii

Zdanie i opinie Absolwentów po ukończeniu Indywidualnego Kursu Numerologii
Wzięłam udział w kursach numerologii u Marty Hodorowicz mając w tej dziedzinie wiedzę zerową. Wszystkie materiały są przedstawione w sposób jasny i przejrzysty więc nie było problemów z ich zrozumieniem i przyswojeniem. Każdy temat jest wyjaśniony bardzo dokładnie na przykładach. Jeśli miałam jakieś pytania czy wątpliwości Pani Marta odpowiadała bardzo szybko wyjaśniając je. Wszystkie sprawdzone odrobione zadania wraz z następną lekcją były odsyłane przed upływem czasu zawartym w zasadach udziału w kursie. Bardzo polecam wszystkim poznawanie wiedzy o numerologii u Pani Marty nawet wtedy gdy nic nie wiecie na ten temat i macie obawy tak jak ja, czy sobie poradzicie. Dziękuję za ciekawą przygodę.
Natalia 
Kurs został skonstruowany bardzo dokładnie i rzetelnie, dlatego nauka numerologii nie sprawia większych trudności. W trakcie trwania kursu można liczyć na wsparcie Izis, która jest otwarta na pomoc i wyjaśnienia. Kurs sprawdzi się u osób, które wiecznie nie mają czasu (takich jak ja), a chcą nauczyć się numerologii.
Gorąco polecam
Interesując się Numerologią przeczytałam kilka publikacji czołowych przedstawicieli tej dziedziny, ale dopiero kurs IKN nauczył mnie krok po kroku, w jaki sposób zebrać w całość różne wibracje wynikające z daty urodzenia oraz imion i nazwisk, a następnie przygotować całościowy obraz osoby, tzw. portret numerologiczny. Kurs ten w 100 procentach spełnił moje oczekiwania i przygotował do praktycznego stosowania wiedzy numerologicznej dla siebie oraz innych osób. Dodatkowo naprawdę wielką zaletą tego kursu jest to, że do nauki kolejnych lekcji mogłam zasiadać w wybranym przez siebie momencie, bez narzuconych z góry terminów.
Wszystkim zainteresowanym nauką Numerologii serdecznie polecam ten kurs.
Dziękuję Ci Izis! Za to, że dzięki Twojemu Kursowi Numerologii na nowo odżyła moja pasja do niej. Od dawna interesowałam się Numerologią, myślałam, że wiem dużo. Ale przechodząc przez kolejne lekcje zdałam sobie sprawę, że moja wiedza była tylko powierzchowna. Otrzymałam od Ciebie ogromne wsparcie, możliwość wykonywania zadań w swoim tempie oraz kontakt z Tobą w razie trudności lub wątpliwości. A co najważniejsze byłaś nauczycielem, który nie wskazuje drogi, a pokazuje możliwości, a właściwą Drogę odnajdujemy sami, zyskując dzięki temu pewność tego co robimy. Wspominam ten czas i emocje jemu towarzyszące z wielką przyjemnością. Polecam Izis i Jej kurs każdemu, kto szuka wiedzy i chce ją otrzymać we wspaniałej energii :)
K.S. Matuszkiewicz
Ukończyłam kurs 1 i 2 stopnia numerologi i całym sercem mogę go polecić. Czytelne materiały, obszerna wiedza i bardzo dobry kontakt z Prowadzącą. Szczerze Polecam.
Jestem zadowolona z kursu, sposobu jego przeprowadzenia, wiedzy, przygotowania skryptów a szczególnie formy i czasu, gdyż był dostosowany do moich potrzeb i możliwości.
Dziękuję za bardzo interesujący kurs numerologii. Kurs, którego każda lekcja, opracowana jest z wielką starannością, przejrzystością i merytoryczną wiedzą. Izis rozwiewała wszystkie moje wątpliwości związane z danym zagadnieniem i podniosła mnie na duchu, kiedy zwątpiłam w siebie. Wiedza, którą zdobyłam, pozwoliła mi zrozumieć i zaakceptować niezbyt przyjemne momenty w moim życiu. Nigdy nie sądziłam, że data urodzenia, imiona i nazwiska zawierają tyle informacji o danej osobie. Dziękuję, że los zetknął mnie z Izis. Dziękuję też mojej córce, która wpadła na pomysł, żeby mi sprezentować kurs pod choinkę i że wybrała właśnie Izis. Zamierzam zapisać się na kurs uzupełniający i zamierzam go ukończyć, bo Izis to cudowna i cierpliwa nauczycielka. Dziękuję Izis za wszystko. 
Afrodyta
Numerologią interesuję się od około 18 lat. Zawsze bardzo mnie fascynowała, a jednak bez dobrego nauczyciela nie mogłam się w nią zagłębić. Kilkakrotnie planowałam odbyć kurs i poznać tajniki tej fascynującej metody analizowania nas samych, a jednak mimo poszukiwań, żaden z nauczycieli po krótkiej rozmowie /mailu nie podpadł mi do gustu. Tak było do momentu kiedy trafiłam na Izis. Natychmiast poczułam, że jej odpowiedzi na moje pytania są pełne ciepła, że stara się, bym w tej relacji "nauczyciel - uczeń" poczuła się komfortowo, bym pytała, dociekała i wręcz namawiała mnie do głębszych analiz. Pisałam więc do Izis tak długo aż pojęłam daną lekcje, nigdy nie czując że jestem natarczywa. Dziś mogę napisać, że od nowa i jeszcze bardziej pokochałam numerologię. Jest ona prawdziwie cudowna, ale z pewnością nie pochłonęłaby mnie tak gdyby nie Izis - to ona nauczyła mnie jak analizować, jak instynktem, a nie tylko matematyką odczytywać liczby. Podczas kursu czułam jakbym pisała pamiętnik, zmierzyłam się z przeszłością, z moimi słabościami, ale i dostałam motywacji do nowych działań.
Z całego serca polecam wszystkim
Jestem bardzo zadowolona z Kursu IKN, właśnie skończyłam i zamierzam zrobić drugi rozszerzony. Lekcje były opracowane dokładnie i przejrzyście, co pozwoliło świetnie zrozumieć przebieg kursu. Pani Izis, pomocna i szybko odpisuje. Naprawdę warto skorzystać z kursu, polecam z całą pewnością. Dziękuję Wróżko Izis!

Małgorzata
Zabieram ze sobą nową wiedzę, nieznaną mi do tej pory w takim wydaniu. Mam ogromną wdzięczność za zrealizowanie programu IKN, a myślę, że to dopiero początek tej przygody. Dzięki wskazówkom Izis czułam się zaopiekowana i dobrze prowadzona, choć zdaję sobie sprawę z tego, ile zależy teraz od mojego zaangażowania, uważności i cierpliwości w pracy nad każdym Portretem Numerologicznym. Materiały i sprawdzone lekcje zjawiały się bardzo szybko, a ja nie mogłam się doczekać, by do nich zasiąść. To co wielokrotnie stawało się w moim życiu znakiem zapytania, w nowym świetle magii liczb nabiera teraz znaczenia, a mi daje spokój.
Korespondencyjny Kurs Numerologiczny stopień 1 prowadzony przez Izis, dostarczył mi nie tylko rzetelnej i uporządkowanej wiedzy z zakresu numerologii personalnej ale zainspirował do jej pogłębiania. Kolejne lekcje KKN były jak droga w głąb siebie w poszukiwaniu odpowiedzi "dlaczego", którą sobie zwykle zadajemy. Ta asekurowana przez Izis podróż w trakcie KKN, stała się dla mnie nauką rozumienia drogowskazów oraz zebraniem życiowych doświadczeń, aby umieć odnaleźć swoje miejsce w teraźniejszości i spojrzeć w przyszłość w przekonaniu, że możemy mieć wpływ na naszą drogę życia.
BO
Ukończyłam dwa kursy numerologii. Jestem bardzo zadowolona. Numerologia pozwoliła mi zajrzeć w głąb siebie i znaleźć odpowiedzi na męczące mnie pytania. Pomogła też zrozumieć mi zachowania bliskich. Cały kurs przebiegał w sposób dopasowany do mnie i moich potrzeb. Zawsze otrzymywałam wsparcie i szybkie odpowiedzi od prowadzącej. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam :)
Jestem bardzo zadowolona z Kursu IKN organizowanego przez Wróżkę Izis, świetna organizacja, łatwy dostęp online, czas pracy dostosowany do kursanta, lekcje przygotowane jasno i klarownie w razie pytań kontakt telefoniczny i mailowy, opłata dostosowana do możliwości osoby chcącej skorzystać z kursu tj. wpłata jednorazowa lub w ratach. Bardzo polecam, Ja sama właśnie skończyłam i robię drugi rozszerzony.
Barbara Taras
Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie KKNI i II. Dziękuję za usystematyzowanie wiadomości, za szybkie odpowiedzi i za wszczepienie wiary, że nadaję się na numerologa :)
Justyna M. - Kazatisurilak
Kurs jest przeprowadzony bardzo profesjonalnie, posiadasz bardzo dużą wiedzę w tym temacie, nie spotkałam w żadnych materiałach tego, co zdobyłam dzięki Tobie. Wiedza ta jest wielokrotnie wyższa od publikacji dostępnych w sprzedaży. Jestem pod wrażeniem, poleciłabym każdemu kto chciałby zajmować się numerologią.

Przed zapisaniem się na kurs organizowany przez Izis posiadałam już jakąś wiedzę numerologiczną, przeczytałam kilka książek o numerologii. Chciałam tylko usystematyzować swoją wiedzę. Jednak w czasie kursu zdarzyło się coś nieoczekiwanego: ZROZUMIAŁAM numerologię. Wcześniej nawet nie miałam świadomości, że jej nie rozumiem. Kurs jest prowadzony bardzo profesjonalnie. Wiedza podawana jest w sposób przyjazny i bardzo przejrzysty. Ponadto – uwierzcie - niektórych zagadnień, które są omawiane na kursie, nie znajdziecie w książkach albo nie będziecie wiedzieć w których książkach jej szukać. A więc warto! Gorąco polecam! Izis, bardzo dziękuję za cierpliwość, za chęć przekazania swojej olbrzymiej wiedzy. Dziękuję Ci za ten kurs.
Katarzyna

Odnośnie kursu KKN I i KKN II, jest przygotowany i prowadzony bardzo profesjonalnie. Wszystkim, którzy szukają swojej drogi, chcą zgłębiać naukę ezoteryczną bardzo polecam współpracę z Naszą Izis. Odznacza się ona niebywałą cierpliwością i rzetelnością w tym co robi. Jej kursy są przygotowane w taki sposób iż nowicjusze z łatwością przyswoją wiedzę w nich zawartą. Jak dla mnie nie ma lepszego kursu jak ten u Kasi Hodorowicz. Uczysz się we własnym tempie, jesteś w domu, nie trzeba nigdzie wychodzić, możesz siedzieć nawet w piżamie :)) Wystarczą tylko chęci, bo motywacja przyjdzie zaraz po pierwszej lekcji. Wiedzę jaką nabywasz jest ogromna, a najważniejsze to jest to, że podczas kursu zmieniasz samego siebie. Chcę Ci Kasiu ogromnie podziękować, jesteś moim prezentem od Uriela:) Wiele tygodni prosiłam o wskazanie mi drogi jaką mam podążać, ciągle miałam wrażenie że jestem nic nie warta, nic nie umiem, czułam się gorsza. Przez to zamykałam się w sobie, izolowałam od świata, najlepiej czułam się sama zamknięta w pokoju i życzyłam sobie aby nikt mi nie przeszkadzał. Moim największym marzeniem był - święty spokój. Chciałam być daleko od ludzi, którzy ciągle mnie krytykowali i pokazywali, że jestem taka malućka. Spotkanie Ciebie na mojej drodze jest czymś wyjątkowym. Dzięki Twojemu kursowi uporządkowałam swoją wiedzę. Okazało się, że coś mam, mam duży potencjał, który tylko wymagał odkurzenia i dostrzeżenia. Dzięki zmianie, moje wnętrze jest uśmiechnięte, moja dusza się raduje. To Ty pobudziłaś mój rozwój duchowy, obudziłaś moją wrodzoną ciekawość jedynki i dlatego z każdym dniem chcę poznawać więcej. Teraz wiem, że jestem potrzebna, że mam tą wiedzę dobrze przyswoić, z Twoją pomocą poukładać, a potem przekazać dalej. Numerologia jest cudowną dziedziną, ja nazywam ją mapą życia. Dzięki niej człowiek przestaje się miotać, bo wie dokąd zmierza i co ma przejść po drodze. Kiedyś to wiedziałam, ale zaniedbałam to w sobie, a Ty Kasiu na nowo przywróciłaś mi wiarę w siebie samą. Moje motto - "Życie jest piękne, kiedy zrozumiesz po co żyjesz"

Okres współpracy z Izis w czasie kursu numerologii był dla mnie bardzo wartościowy. Bardzo żałuję, że dobiegł końca. Kurs świetny – profesjonalny, czytelny, indywidualne traktowanie. Szczerze, z całego serca polecam.
Anna B

Gdy zdecydowałam się na kurs numerologii, mój wybór spośród wielu innych padł na Twoją propozycję. Dlaczego? Przejrzysty materiał i zasady pracy wspierające także samodzielny rozwój. Twoje odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości zawsze były szybkie, konkretne i co najważniejsze mobilizujące do własnych poszukiwań. Poza tym, brak jakichkolwiek ocen (i nie chodzi tu o stopnie jakie stawia nauczyciel w szkole), ciepło płynące z każdego Twojego komentarza to coś, co niesamowicie pomagało i potwierdzało poczucie właściwego wyboru kursu. Bardzo Ci dziękuję, mam teraz narzędzie, dzięki któremu łatwiej mi zrozumieć motywy postępowania innych ludzi, ale i pracować nad swoimi ograniczeniami. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie poznać, a co najważniejsze zrozumieć zawiłości ludzkiego losu.
Serdecznie pozdrawiam Małgorzata

Droga Izis! Zapisanie się na kurs było najlepszą decyzją jaką podjęłam w ostatnim czasie. Wprawdzie miałam jakąś wiedzę numerologiczną, ale profesjonalnie opracowany przez Ciebie kurs pozwolił mi ją usystematyzować. Dostarczył także nowych, nieznanych mi wcześniej informacji. Dzięki kursowi i wiedzy numerologicznej w nim zawartej, nauczyłam się wielu rzeczy o sobie, o jakich wcześniej nie miałam pojęcia. Zrozumiałam, dlaczego w moim życiu "zadziały się" pewne rzeczy. Spojrzałam na siebie zupełnie innymi oczami. Otrzymałam wspaniale opracowane lekcje, a w nich materiały do przerobienia, dzięki którym bardzo dużo się nauczyłam. Na pewno wykorzystam tę wiedzę. Dziękuję.
Lucyna Pawłowska

Droga Izis dziękuje bardzo za czas, który poświęciłaś mi wyjaśniając kwestie, których nie zrozumiałam, a przede wszystkim za cierpliwość. Twoje wskazówki są bardzo cenne i przydatne. Na początku kursu nie wyobrażałam sobie jak może wyglądać kurs, w którym rozmawiamy przez e-mail, ale teraz stwierdzam, że to naprawdę bardzo fajna i wygoda forma. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam oraz życzę Ci coraz więcej Kursantów. Ja na pewno rozpocznę drugą część:)
Justyna B.

Chciałam Ci podziękować za naprawdę świetny kurs. Za cierpliwość do mnie, za poprawianie zadań i za to, że tak rzetelnie odpowiadałaś na moje pytania. Było to dla mnie naprawdę fajne doświadczenie. Cieszę się, że mogłam doszlifować moją numerologię.
Ela

Witaj Izis, chciałabym serdecznie podziękować Ci za wszelka pomoc podczas trwania Kursu Numerologii. Było to dla mnie wspaniałe doświadczenie, którym chciałabym podzielić się z innymi. Dla mnie ten kurs zarówno cześć KKN I jak i KKN II to mnóstwo informacji dotyczących liczb i ich znaczenia. Można tam znaleźć wszystkie informacje pozwalające dogłębnie poznać człowieka – jego Drogę Życia, poszczególne Cykle Życia i lekcje karmiczne jakie dana osoba ma w swoim życiu do przerobienia. Numerologia to jak wróżka. Nie przesadzam. Wszystko można w niej wyliczyć - poznać swojego partnera, sprawdzić czy idziemy z nim w tym samym kierunku, wyznaczyć odpowiednią nazwę firmy, tak aby działała korzystnie dla nas, poznać swój obecny Rok Indywidualny, no i oczywiście dowiedzieć się wszystkiego o samym sobie – o swoich talentach, wadach, możliwościach. Dzięki Numerologii poznajemy siebie od podszewki, cale nasze wnętrze. To cudowne. I co najważniejsze, można uczyć się tego wszystkiego w domu, otrzymując lekcje online. To bardzo wygodny sposób nauki, w swoim tempie i w każdej chwili można zadawać pytania, na które Izis bardzo chętnie odpowiada. Bardzo serdecznie polecam tego typu kurs. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni tak jak ja. Izis, dziękuje bardzo za Twoja pomoc, cierpliwość i zrozumienie, no i oczywiście za profesjonalizm.
 Z pozdrowieniami Marteczka

Witam wszystkich którzy mieli przyjemność ukończyć Korespondencyjny Kurs Numerologi jak i osoby które dopiero o tym myślą. Osobiście ukończyłem KKN i chciałbym gorąco polecić ten kurs prowadzony przez Panią Martę (Izis). Kurs jest prowadzony przejrzyście i zrozumiale, a w przypadku pytań możecie liczyć na fachową pomoc pełna cierpliwości i wyrozumiałości w stosunku do studenta. Pełen profesjonalizm z jakim prowadzony jest kurs, umiejętności przekazania wiedzy jak i indywidualne podejście do studenta, gwarantują przekazanie wiedzy w sposób, który możemy praktycznie użyć w życiu codziennym uzyskując cenne podpowiedzi na temat naszego życia oraz drogi jaką kroczymy. Wiedza i umiejętności które dostajemy potrafią wprowadzić bardzo wiele pozytywnych zmian jak również uświadamiają nam jaką drogę rozwoju osobistego oraz życiowego wybrać. Jeszcze raz serdecznie i gorąco polecam!
Andrzej

Jestem już po 10 lekcjach Korespondencyjnego Kursu Numerologii i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona. Początkowo myślałam, że spróbuje, ale nie byłam pewna czy podołam. Jestem przyzwyczajona do kursów innego typu. Tymczasem okazało się, że mogę uczyć się w zaciszu domowym /co zresztą uwielbiam/, w swoim tempie i zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc, Izis. Dla mnie ta metoda jest super i dużo z niej skorzystałam. Każda lekcja zawierała dokładnie opisaną i wyjaśnioną część teoretyczną z wieloma przykładami obliczeń. Po każdej lekcji miałam wykonać zadanie domowe ćwicząc wszelkie obliczenia na mnie samej i na innej, wybranej przeze mnie osobie. Numerologia pasjonuje mnie od dawna i wydawało mi się, że już dużo wiem, a teraz okazało się, że miałam tylko powierzchowne wiadomości i nie zdawałam sobie sprawy, że jeszcze tyle przede mną. Zapisałam się już na KKN II, czyli na II część kursu i serdecznie go wszystkim polecam. Numerologia jest bajeczna.
Z najlepszymi pozdrowieniami Marteczka

Kurs zawiera uporządkowane kompendium podstawowej wiedzy na temat numerologii, przedstawionej w prosty i czytelny sposób. Otwiera drogę do dalszego zgłębiania tajników tej niesamowitej wiedzy, zapisanej w dacie urodzenia oraz imionach i nazwiskach każdego z nas. Prowadząca kurs Izis, cierpliwie i wyczerpująco wyjaśnia zawiłości kolejnych tematów i niezwłocznie odpowiada na wszystkie pytania. Kurs polecam rozpoczynającym przygodę z numerologią oraz wszystkim, którzy “naczytali się” różnych książek na ten temat i czują potrzebę uporządkowania zdobytej wiedzy.

Jestem świeżo po odbytym kursie z zakresu numerologii i ciągle jestem głodna wiedzy. Mimo iż jest to kurs dla początkujących i wydawać by się mogło że podstawowe informacje już są nam znane – podane są w taki sposób z tyloma szczegółami że zdobyta wiedza może zadziwić nawet osobę która posiadła już bazową wiedzę w zakresie numerologii. Brakować mi będzie naszego kontaktu. Wiedza, jaką zdobyłam podczas kursu pomogła mi zrozumieć siebie, otaczającą rzeczywistość, a Izis pomogła mi przestać szarpać się z rzeczywistością i przyjąć ja taką, jaka jest – bo taka ma być i taka jest najlepsza dla mnie. To nieoceniona pomoc i polecam ten kurs każdemu, kto boryka się z mniejszymi lub większymi wewnętrznymi dylematami. Izis jest cierpliwą nauczycielką. Odpowiadała w prosty i zrozumiały sposób na pytania, które pojawiały się podczas kursu. Dziękuję Izis za wsparcie, a Sile Wyższej, że postawiła mi ją na drodze.
 Ania

Jestem zachwycona zajęciami prowadzonymi przez Panią Martę Hodorowicz. Kurs prowadzony jest profesjonalnie, a wszystko odbywa się zgodnie z przedstawioną ofertą. Zajęcia spełniły w pełni moje oczekiwania i otrzymałam w nich wszystko czego oczekiwałam. Warsztaty były dla mnie wielką, cudowną przygodą ze mną samą, z ludźmi mnie otaczającymi i całym światem. Zainspirowały do pracy nad sobą, samodoskonaleniem się i pozwoliły lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Gorąco polecam:)
M.

Witam wszystkich, którzy czegoś w życiu szukają i którzy chcą zmienić swoje życie, ale za bardzo nie wiedzą jak to zrobić. Chwytają się wszystkich możliwych rzeczy, ale nadal stoją w miejscu, a także tych, którzy są szczęśliwi i chcą tym szczęściem podzielić się z innymi. Każdemu bez względu na wiek, wykształcenie, rodzaj wykonywanej pracy, miejsca zamieszkania, polecam kurs Numerologii prowadzony przez Izis. Prowadząca kurs Izis jest wspaniałą kobietą z dużym doświadczeniem w dziedzinie Numerologii, jest profesjonalistką, posiada ogromną wiedzę i umie tę wiedzę przekazać w sposób bardzo przystępny dla każdego. Chętnie odpowiada na każde pytania i jest bardzo pomocna. Kurs ten pozwala nam poznać siebie, odnaleźć swoją Drogę Życia, a także daje wskazówki jak kroczyć przez życie omijając wszystkie przeszkody. Dzięki temu kursowi można odkryć swoje zdolności, mocne i słabe strony. Dzięki zdobytej wiedzy z zakresu Numerologii można znacznie łatwiej przetrwać trudne okresy swojego życia, a także maksymalnie wykorzystać sprzyjający okres życia. Pragnę serdecznie podziękować Izis za profesjonalnie przeprowadzony kurs. Wszystkim gorąco polecam, naprawdę warto, ale decyzja należy do Was to Wy decydujecie o swoim życiu.
Pozdrawiam, Ania U.

Na kurs numerologii zdecydowałam się zupełnie spontanicznie, od wielu lat interesuję się astrologią, po jakimś czasie doszedł do tego tarot. Numerologia była zawsze dla mnie "czarną magią" a książki, które brałam do ręki napisane jakimś "dziwnym językiem", którego w ogóle nie rozumiałam...Kilka tygodni temu zapisałam się na kurs do Izis i już w trakcie te wszystkie cyferki zaczęły do mnie przemawiać, zaczęłam rozumieć powiązania drogi życia z warunkami i cyklami, wibracje imion i ich wpływ na realizację założeń naszego obecnego wcielenia, książki stały się nie tylko czytelne ale wręcz skąpe w informacje, których ciągle jestem "głodna";) Po ukończeniu kursu pierwszego stopnia bez zastanowienia przystąpiłam do zaawansowanego i z wielką chęcią przystąpiłabym też do III stopnia o ile byłby dostępny;) ale to nie wszystko...dzięki Izis odkryłam swoją drogę, znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, już wiem co robiłam źle i teraz małymi kroczkami wprowadzam zmiany głównie w samej sobie by móc następnie w pełni cieszyć się życiem:) sama prowadząca jest wspaniałą osobą, zawsze pomocną i pełną ciepła. Cieszę się, że zdecydowałam się na te kursy i z całego serca mogę polecić je każdemu, kto szuka swojej drogi, interesuje się ezoteryką i chciałby wzbogacić swoje umiejętności o numerologię, by móc rozumieć i pomagać innym...
marysia

Moi Drodzy, chciałam się podzielić z wami szczęściem, które mnie spotkało. Już od wczesnych lat bardzo interesowałam się ezoteryką i wszystkim co nie materialne i ponadczasowe. Numerologia zwróciła moją większą uwagę i stała się moim hobby. Bardzo chciałam nauczyć się tworzyć Portret Numerologiczny i więcej wiedzieć na temat numerologii. Miałam jednak problem, ponieważ mieszkam na stale za granicą. Nie potrafiłam nikogo znaleźć kto mógłby mi pomoc w moim dalszym rozwoju Duchowym. Aż nagle Bingo!!! W internecie trafiłam na KKN i wspaniałą nauczycielkę Panią Katarzynę Hodorowicz. Pomyślałam spróbuję i zobaczę. Cieszę się, że zaufałam swojej intuicji i ukończyłam kurs. Moja wiedza pogłębiła się bardzo i spełniłam swoje marzenie. Uważam, że forma samego kursu jest bardzo trafna i daje możliwość ciekawej nauki. Chciałam z całego serca podziękować Pani Katarzynie, za trud i cierpliwość włożoną w jej pracę.

Od dłuższego czasu interesowała mnie numerologia i tajniki z nią związane. W internecie znalazłam kursy organizowane przez Izis i tak rozpoczęła się moja nauka. Najpierw ukończyłam KKN I, a zaraz po nim - KKN II. Wszystkim gorąco polecam. Izis jest miłą osobą, ma dużą wiedzę, którą chętnie się dzieli i zawsze służy swoją pomocą. Gorąco polecam!

Właśnie ukończyłam KKN drugiego stopnia i trochę mi żal, że to już koniec. To absolutnie fascynujące, ile litery i liczby (cyfry) mówią o nas. Na obu kursach - I i II stopnia dowiedziałam się ciekawych informacji, nieprawdopodobnych wprost przekazów na temat naszego przeznaczenia, naszych potencjałów siły, ale i słabości. Dopiero teraz dowiedziałam się, zrozumiałam, że przyjmując nazwisko męża przyjęłam niekorzystne dla mnie wibracje. Kiedyś byłam dusza towarzystwa, teraz stałam się odludkiem. Na szczęście wiem jak temu zaradzić! I w ogóle wiem bardzo dużo o sobie, moim mężu i moich dzieciach. Sama nauczycielka, uważam, że Izis jest super nauczycielką, ciekawie przekazuje nowe wiadomości i absolutnie przejrzyście potrafi odpowiedzieć na zadane pytania. Naprawdę, jestem pod wrażeniem! Dzięki internetowi mogłam skorzystać z tego kursu mieszkając w USA (pld. przedmieśia Chicago). Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Izis dziękuję za fascynujące lekcje i życzę wszystkim powodzenia!
Barbara J.

Moje ogromne podziękowania dla Izis, dzięki której podczas kursu KKN otrzymałam bardzo dużą wiedzę na temat numerologii. Świetnie przygotowany i czytelny materiał, łatwe do przyswojenia zagadnienia z numerologii. Doskonała współpraca i pomoc ze strony Izis zachęciła mnie do dalszego zgłębiania tego tematu. Zachęcam wszystkich, którzy interesują się numerologią, aby skorzystali z pięknie przekazywanej i szerokiej wiedzy podczas kursu KNN. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Ci Droga Izis.
Serdecznie pozdrawiam, Mirosława

Witam wszystkich, którzy zastanawiają się czy zapisać się czy nie. Obecnie jestem po I KKN i zaczynam II. Jestem zachwycona prowadzącą Izis. Niesamowite jak jedna osoba potrafi zmienić nasze życie. Dzięki umiejętnościom Izis nauczyłam się patrzyć inaczej na życie. Mam więcej wiary i wiem, że poprzez numerologię można sobie i innym pomóc. Wszelkie wątpliwości i pytania zastały rozwiane od razu. Jeśli nadal się zastanawiasz to nie rób tego tylko się zapisz, a zmienisz swoje i innym życie na lepsze oczywiście.
Kasia

Moje ogromne podziękowania dla Izis, dzięki której podczas kursu KKN otrzymałam bardzo dużą wiedzę na temat numerologii. Świetnie przygotowany i czytelny materiał, łatwe do przyswojenia zagadnienia z numerologii. Doskonała współpraca i pomoc ze strony Izis zachęciła mnie do dalszego zgłębiania tego tematu. Zachęcam wszystkich, którzy interesują się numerologią, aby skorzystali z pięknie przekazywanej i szerokiej wiedzy podczas kursu KNN. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Ci Droga Izis.
Serdecznie pozdrawiam, Mirosława

Witam wszystkich, którzy zastanawiają się czy zapisać się czy nie. Obecnie jestem po I KKN i zaczynam II. Jestem zachwycona prowadzącą Izis. Niesamowite jak jedna osoba potrafi zmienić nasze życie. Dzięki umiejętnościom Izis nauczyłam się patrzyć inaczej na życie. Mam więcej wiary i wiem, że poprzez numerologię można sobie i innym pomóc. Wszelkie wątpliwości i pytania zastały rozwiane od razu. Jeśli nadal się zastanawiasz to nie rób tego tylko się zapisz, a zmienisz swoje i innym życie na lepsze oczywiście.
Kasia

Droga Izis, moja przygoda z numerologią dobiega końca, chcę Ci serdecznie podziękować, za dobry pomysł, za bardzo dobrze przygotowany i jasny materiał, łatwy do przyswojenia numerologii. Dziękuję za czas jaki mi poświęciłaś, rozbudziłaś we mnie kochana Izis, ogromną chęć dalszej nauki i odkrywania tajemnic tej ciekawej wiedzy. Jestem Ci bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuje. Życzę dalszych sukcesów w pracy i powodzenia w życiu osobistym.
Wdzięczna uczennica Elżbieta Sz.

Kurs KKN jest świetnym sposobem nauki numerologii nie tylko dla osób, które zaczynają przygodę z numerologią ale jest i dla tych, którzy chcą swą wiedzę ugruntować. Lekcje są opracowane w zrozumiały sposób i bardzo konkretny. Zmuszają do myślenia! Bardzo dobry kontakt z nauczycielem, który wzbogaca już zdobytą wiedzę i zawsze jest chętny do pomocy.
Gorąco polecam !!! Urszula L.

Witam, kończąc kurs KKN on-line zdobyłam bardzo dużo wiedzy na temat numerologii. Izis jest bardzo miłą osobą i zawsze służy pomocą. Kurs ten wprowadził mnie w świat numerologii, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim zainteresowanym.
Pozdrawiam KARAMONA
Copyright © 2008 - 2024 
Wejść: 350426