Twoja Analiza Numerologiczna


         Każdy z nas ma do przejścia określoną drogę we własnym życiu, dokonania w nim konkretnych rzeczy i wyrażania się na niej w ściśle określony sposób. Żyjąc świadomie – mając pełną świadomość wymogów własnego losu, mamy szansę doświadczać prawdziwego Spełnienia we własnym życiu – a to wszystko zdecydowanie ułatwia i daje Analiza Numerologiczna.
      Pojawiamy się na tej ziemi w ściśle określonym czasie i miejscu, które warunkują nasze swego rodzaju przeznaczenie. Przybierając określone imiona, za ich pośrednictwem właśnie wyrażamy siebie w określony sposób na własnej drodze. Każdy z nas ma swój własny los do spełnienia i spełniania go w indywidualny dla siebie sposób. Twoja Analiza Numerologiczna daje Ci pełną świadomość Twojej własnej, indywidualnej drogi i wyzwań, jakie stawia przed Tobą życie, odkrywając przed Tobą cały Twój los. Wskazuje na momenty w Twoim życiu, w których następują istotne dla Ciebie zmiany i nowy kierunek drogi, jaka po nich następuje. Twoja Analiza jest swego rodzaju obrazem całego Twojego życia, poczynając od czasu, pojawienia się na tym świecie, poprzez całą Twoją ziemską wędrówkę – dotychczasową, obecną i przyszłą.
        Dzięki Analizie Numerologicznej możesz zrozumieć wiele, naprawdę ważnych kwestii w Twoim życiu. Dzięki niej, możesz łatwiej i pełniej zrealizować w życiu wszystko, co zostało w nim wcześniej zaplanowane, odczuwając przy tym wewnętrzną satysfakcję i uczucie spełnienia. Mając własną Analizę Numerologiczną, zdecydowanie łatwiej jest nam podejmować określone decyzje w życiu i znikają w nim takie momenty, w których czasami nie wiemy, w którą stronę pójść – Analiza obdarza nas głębokim zrozumieniem i jasnością własnego losu, realizującego się w ciągu całego naszego życia.

ANALIZA NUMEROLOGICZNA

Twojej osobowości i całego życia, stanowi swego rodzaju podpowiedź, zawierającą ważne kierunkowskazy, niezwykle istotne w określonych momentach życia – każdy powinien mieć własną Analizę Numerologiczną. Może ona stanowić zarówno doskonały prezent dla bliskiej osoby, jak i wspaniały podarunek, jakim możesz obdarować siebie. Analiza stanowi opis:

  • Twojej struktury energetycznej, na jaką wskazuje wibracja Twojej Drogi Życia, a z której wynika zarówno Twoja osobowość, jak i Twoja droga w życiu. To kierunek, który nieustannie starasz się realizować, a właściwie do niego podchodząc, możesz odczuwać pełne spełnienie – pełny opis tego wszystkiego znajdziesz w swojej Analizie.
  • Twojego pełnego losu, jakiego doświadczasz w tym konkretnym wcieleniu, a na który składa się potężny wpływ tzw Cykli Życia, Warunków Życia i Wyzwań, niosących konkretne lekcje dla Ciebie – Twoja Analiza stanowi opis tego wszystkiego, ujęty w uporządkowaną całość drogi, jaką podążasz, wraz z momentami istotnych zmian i przełomowych momentów w Twoim życiu, na które wskazują zmieniające się energie, silnie oddziałujące na Ciebie.
  • Twojej indywidualnej osobowości, ukształtowanej za pośrednictwem energii Twoich imion i nazwiska.
  • Wpływu czasu numerologicznego, jakiemu podlegasz w chwili obecnej.

Nad każdą Analizą pracuję odrębnie

nie stanowi ona wydruku programu komputerowego, a opracowując ją, indywidualnie pracuję z Twoją datą urodzenia i energiami Twoich imion i nazwiska, uzyskane obliczenia ujmując w formie opisowej, tworząc tym samym Indywidualną Analizę Numerologiczną. Ujęte w niej informacje, stanowią około 25 stronicowy opis w dokumencie formatu PDF, jaki następnie przesyłam do Ciebie pod wskazany E-mail, do 7 dni roboczych od zamówienia Analizy Numerologicznej i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Analizy Numerologicznej dla Ciebie to 280 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat Analizy Numerologicznej Kliknij TUTAJ

CHCESZ otrzymać Analizę Numerologiczną?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie na Analizę Numerologiczną i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Analizy Numerologicznej

                               DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz
20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
z dopiskiem: Analiza Numerologiczna - Imię i Nazwisko
 

Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 53230