Opisowa Analiza Numerologiczna dla Ciebie


     Pojawiamy się na tym świecie w konkretnym celu, który staramy się jak najlepiej zrealizować na własnej drodze, idąc nią w ściśle określony sposób. Numerologia umożliwia nam bardziej świadome podążanie własną drogą, ze znajomością wymogów jakie ma wobec nas samo życie, dzięki czemu, nie tylko łatwiej odnajdujemy się na własnej ścieżce, ale i mamy szansę doświadczać prawdziwego Spełnienia we własnym życiu – to wszystko dokładnie i jasno opisuje Analiza Numerologiczna.
     Rodzimy się w ściśle określonym czasie i miejscu, co warunkuje nasze przeznaczenie, a nasze Imiona determinują sposób, w jaki wyrażamy siebie na własnej drodze. Każdy z nas ma swój własny los do spełnienia i spełnia go w indywidualny dla siebie sposób. Twoja Analiza Numerologiczna da Ci pełną świadomość Twojej własnej, indywidualnej drogi i wymogów, jakie stawia przed Tobą życie, odkrywając przed Tobą cały Twój los. Wskaże na momenty w Twoim życiu, w których następują istotne dla Ciebie zmiany i nowy kierunek drogi, jaka po nich następuje. Twoja Analiza jest swego rodzaju obrazem całego Twojego życia, poczynając od czasu, pojawienia się na tym świecie, poprzez całą Twoją ziemską wędrówkę – dotychczasową, obecną i przyszłą.
        Dzięki Analizie Numerologicznej możesz zrozumieć wiele, naprawdę ważnych kwestii w Twoim życiu. Dzięki niej, możesz łatwiej i pełniej zrealizować w życiu wszystko, co zostało w nim wcześniej zaplanowane, odczuwając przy tym wewnętrzną satysfakcję i uczucie spełnienia. Mając własną Analizę Numerologiczną, zdecydowanie łatwiej jest nam podejmować określone decyzje w życiu i znikają w nim takie momenty, w których czasami nie wiemy, w którą stronę pójść – Analiza obdarza nas głębokim zrozumieniem i jasnością własnego losu, realizującego się w ciągu całego naszego życia.  
 


ENERGETYKA LICZB ODDZIAŁUJE NA NAS NIEUSTANNIE

Opisowa Analiza Numerologiczna

Twojej osobowości i całego Twojego życia, stanowi swego rodzaju podpowiedź na każdym, kolejnym etapie Twojej ziemskiej wędrówki. To opis Twojej podróży przez własne życie, zawierający w sobie niezwykle istotne kierunkowskazy – każdy powinien mieć własną Analizę Numerologiczną. Może ona stanowić zarówno doskonały prezent dla bliskiej osoby, jak i wspaniały podarunek, jakim możesz obdarować siebie. Analiza Numerologiczna stanowi dokładny i jasny opis:

  • Twojej struktury energetycznej, na której zbudowana jest zarówno Twoja osobowość, jak i ukierunkowywany główny kierunek Twojej drogi w życiu. To wszystko nieustannie dąży do własnej realizacji i rozwoju, a mając pełną świadomość tej energii, łatwiej zrealizujesz cel Twojej ziemskiej wędrówki, co umożliwia doświadczanie spełnienia w życiu – pełny, jasny i czytelny opis tej struktury znajdziesz w swojej Analizie.
  • Twojego przeznaczenia i losu, jaki doświadczasz w tym właśnie wcieleniu, a który składa się z potężnego wpływu konkretnych Cykli, Warunków i Wyzwań, niosących konkretne lekcje dla Ciebie – Twoja Analiza stanowi dokładny opis tego wszystkiego, ujęty w uporządkowaną całość drogi, jaką podążasz, wraz z wyszczególnionymi momentami istotnych zmian i przełomowych momentów na Twojej drodze, a za które odpowiedzialne są zmieniające się energie, silnie oddziałujące na Ciebie w obecnym życiu.
  • Energii Twoich Imion, które wywierają na kształt Twojej osobowości istotny wpływ, skłaniając Cię do takiego wyrażania siebie we własnym życiu, jakiego doświadczasz na co dzień.
  • Czasu numerologicznego – Twoja Analiza zawiera w sobie 5 letnią Prognozę Numerologiczną, z jakiej poznasz istotny wpływ Lat Numerologicznych i Indywidualnych na całe Twoje życie (w przeciągu najbliższych 5 lat).


Analiza Numerologiczna jest swego rodzaju osobistą Księgą Życia,
pozostającą do naszej dyspozycji w każdym dowolnym momencie,
w którym tylko potrzebujemy do niej sięgnąć.

Do pracy nad każdą Analizą podchodzę indywidualnie

Analiza, którą mogą przygotować również dla Ciebie, nie stanowi wydruku programu komputerowego, a opracowując ją, bezpośrednio pracuję z Twoją datą urodzenia i energiami Twoich Imion i Nazwiska, obliczając i analizując to wszystko, a uzyskane informacje ujmuję w formie opisowej, tworząc tym samym Indywidualną, Opisową Analizę Numerologiczną. Analiza stanowi około 25 stronicowy opis w dokumencie PDF, jaki następnie przesyłam do Ciebie na podany w zamówieniu E-mail, do 7 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania wpłaty.

WARTOŚĆ

Twojej Analizy Numerologicznej to 300 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat Analizy Numerologicznej Kliknij TUTAJ

CHCESZ otrzymać Analizę Numerologiczną?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie na Analizę Numerologiczną
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Analizy Numerologicznej

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Analiza Numerologiczna - Imię i Nazwisko
 

Copyright ©2008 - 2022
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 224496