Karmiczna przyczyna


            Wszystko w naszym życiu ma własną przyczynę – swój los kreujemy nieustannie. Każda nasza intencja i myśl znajduje swe odzwierciedlenie w naszym doświadczeniu i tak samo jak kreujemy nieustannie, tak samo w każdej chwili możemy zmienić własne doświadczenie.
                Pewne przyczyny sięgają jednak głębiej od naszych obecnych myśli, stąd nawet zmieniając same myślenie, nie łatwo jest nam zmienić nasze doświadczenie. Czasami coś się dzieje jakby poza naszą wolą i nie łatwo jest nam sięgnąć przyczyny, aby móc zmienić własne życie. Nasze poprzednie wcielenia mają istotny wpływ na nasze obecne życie, a Tarot umożliwia mi wgląd w określone przyczyny naszych obecnych doświadczeń.
                 Czasami dobrze czujemy, że coś jest głębiej, że pomimo naszych usilnych prób wprowadzenia zmiany w danej dziedzinie, nie uzyskujemy pożądanych rezultatów, bo sama przyczyna może znajdować się właśnie głębiej, poza naszym świadomym zasięgiem. Czasami wystarczy pewne zrozumienie określonych schematów, mechanizmów tworzących dane doświadczenia, aby móc się wreszcie od nich uwolnić, kreując swój dalszy los zgodnie z własnym oczekiwaniem.
       Za pośrednictwem Tarota mogę bliżej przyjrzeć się przyczynie odpowiedzialnej za stan danej dziedziny Twojego życia i zbadać ją dokładniej. Dzięki temu odkryję przed Tobą drogi wyjścia z określonych okoliczności, sięgając samej ich przyczyny i mechanizmów sprawczych. Wszystko ma swoją przyczynę i wszystko czemuś konkretnemu służy – czy to dotyczy Twoich finansów, czy też bliższych relacji damsko-męskich, czegokolwiek. Stan każdej dziedziny naszego życia ma swoją własną przyczynę.

Karmiczna przyczyna

Otrzymasz w 3 stronicowym dokumencie PDF, pod wskazany E - mail, do 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wplaty.

WARTOŚĆ

Karmicznej przyczyny to 150 PLN

CHCESZ poznać Karmiczną przyczynę?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Karmicznej przyczyny

                             DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz
20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
z dopiskiem: Karmiczna przyczyna - Imię i Nazwisko


Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 50605