Analiza Życia Tarota


        Tarot daje szerokie możliwości rozpatrywania wszelakich spraw, umożliwiając zbadanie praktycznie każdej z dziedzin naszego życia. Doskonale radzi sobie z odpowiedziami na pytania, a wiadomo, potrafimy mieć ich wiele. On po prostu wie i dobrze wie. Na bazie szerokiego spektrum możliwości Tarota, stworzyłam Analizę Życia Tarota, stanowiącą obraz samej struktury naszego życia, z której właśnie wypływają takie, a nie inne doświadczenia w naszej codzienności. Analiza stanowi wgląd w główne, podstawowe aspekty, z których zbudowane jest nasze życie i ukształtowany nasz własny los.
     Analiza Życia Tarota, badając 6 podstawowych dziedzin życia, oprócz przedstawienia ich aktualnego obrazu i wskazania tego, jak my sami naprawdę odnajdujemy się w każdej z nich, zawiera w sobie informacje dotyczące rozwiązań, umożliwiających nam takie kształtowanie własnego losu, aby nasze życie mogło być dla nas zadowoleniem i spełnieniem. Zawiera w sobie istotne dla nas podpowiedzi, wskazujące nam właściwe podejście do danej kwestii tak, abyśmy mogli jak najpełniej zrealizować siebie we własnym życiu – analizuje, podpowiada i ukierunkowuje w odpowiednią dla nas stronę.

Największym wyzwaniem, jakie napotykamy tu na ziemi jest pokonanie panującego tu chaosu i rozproszenia – Analiza Życia Tarota zawiera w sobie konkretne i cenne dla nas informacje i mogę ją przygotować również dla Ciebie.

ANALIZA ŻYCIA TAROTA

rozświetla Twoją rzeczywistość, rozjaśniając Ci najważniejsze dziedziny Twojego życia i przekazując niezwykle ważne dla Ciebie informacje, dotyczące dalszego rozwoju. Obejmuje obraz aż 6 podstawowych dziedzin życia i tego wszystkiego, jak odnajdujesz w nich siebie, ukierunkowując Cię w najlepszą stronę rozwoju siebie i każdej z poniższych dziedzin:

1 Twoja samoocena i uznanie siebie
2 Twój związek i Twoja Rodzina
3 Twoja praca i Twoja realizacja w życiu
4 Twoje finanse i Twoje sprawy materialne
5 Twoja kondycja psycho – fizyczna
6 Ty w Twoim życiu i Twój ogólny rozwój

Możesz również do każdej z powyżej wymienionych 6 dziedzin,
zadać pytanie lub dwa tak, aby przekaz, jaki otrzymasz, rozjaśnił Ci jeszcze bardziej wszystko, czego potrzebujesz w tym momencie wiedzieć
ANALIZA ŻYCIA TAROTA

stanowi obraz całego naszego życia i zawiera w sobie informacje:
-
opis danego aspektu życia;
- przyczyny określonych sytuacji i własnych doświadczeń;
- nasz sposób odnajdywania się w danej sferze życia;
- i ewentualną radę: co i jak należy zrobić, aby wszystko poukładało się najlepiej, jak tylko może.
ANALIZA ŻYCIA TAROTA

Porusza również psychologiczny aspekt nas samych w naszym własnym życiu – stanowiąc dla nas pewną psychoanalizę. Otwiera nas na możliwość wywierania wpływu na bieg zdarzeń w naszym życiu, a tym samym pokierowanie własnym losem w oczekiwanym przez nas kierunku – Analiza daje możliwość stania się Panem swego losu.

Analiza Życia Tarota

stanowi 6 stronicową esencję przekazu Tarota, dotyczącego 6 dziedzin Twojego życia, opisaną w dokumencie PDF, a jaką otrzymasz ode mnie na podany w zamówieniu E-mail, do 5 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Analizy Życia Tarota to 250 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat Analizy Życia Tarota Kliknij TUTAJ

CHCESZ otrzymać Analizę Życia Tarota?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Analizy Życia Tarota

DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
lub
mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

z dopiskiem: Analiza Życia Tarota - Imię i Nazwisko
 

Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 78687