Analiza Życia Tarota


           Praca z Tarotem umożliwia zbadanie praktycznie każdej z dziedzin naszego życia i na tej bazie stworzyłam Analizę Życia Tarota, stanowiącą obraz całego naszego życia. Analiza, badając 9 podstawowych dziedzin, z jakich zbudowane jest nasze życie, oprócz przedstawienia jego obrazu, wskazuje na to, jak my sami odnajdujemy się w każdej z tych dziedzin i podaje ewentualne rozwiązania – drogi i wskazówki pokazujące właściwe podejście, tak, abyśmy mogli jak najpełniej zrealizować siebie we własnym życiu, a i ono przybierało zadowalający nas kształt.

ANALIZA ŻYCIA TAROTA

rozświetla całe życie, rozjaśniając Ci najważniejsze dziedziny Twojego życia i przekazując niezwykle ważne dla Ciebie informacje, dotyczące dalszego rozwoju. Obejmuje obraz aż 9 podstawowych dziedzin Twojego życia i tego wszystkiego, jak odnajdujesz w nich siebie:

1 – Twoja droga, kariera i własna realizacja
2 – Twoje małżeństwo, partnerstwo, związki z innymi ludźmi
3 – Rodzina, z której się wywodzisz, Twoje obecne wzorce i autorytety
4 – Dobrobyt, bogactwo, pomyślność w Twoim życiu
5 – Twoja ogólna kondycja, zdrowie psycho-fizyczne
6 – Wsparcie życia i losu, przyjaciele, pomocni ludzie
7 – Twoja twórczość – wszystko, co powołujesz do życia
8 – Mądrość życiowa – Twój ogólny rozwój
9 – Sława, Twoja reputacja i uznanie siebie

Możesz również do każdej z 9 dziedzin, zadać pytania (dwa, trzy) tak, aby przekaz, jaki otrzymasz, rozjaśnił Ci jeszcze bardziej wszystko, czego potrzebujesz
ANALIZA ŻYCIA TAROTA
stanowi obraz całego życia w tym właśnie momencie – życia, które sami stworzyliśmy naszymi myślami, nastawieniami i przekonaniami dotyczącymi wszystkiego. Obejmuje: - opis danego aspektu życia;
- pokazuje przyczyny określonych sytuacji i własnych doświadczeń;
- przedstawia sposób odnajdywania się w danej sferze;
- i zawiera w sobie ewentualną radę: co i jak należy zrobić, jak podejść do danej dziedziny, aby wszystko poukładało się najlepiej, jak może.
ANALIZA ŻYCIA TAROTA

   Zajmuje się swego rodzaju aspektem psychologicznym nas samych w naszym własnym życiu – stanowi dla nas określoną psychoanalizę i psychoterapię zarazem. Tarot umożliwia nam ogląd całości – podejrzenie "niewidzialnych dla oka" przyczyn określonych zdarzeń i stanowi dla nas przekaz - podpowiedzi naszego wewnętrznego przewodnictwa, podpowiadające jak, a umożliwiające nam wyjście na prostą i jasną dla nas drogę.

Analiza Życia Tarota

stanowi około 10 stronicową esencję przekazu Tarota, dotyczącego 9 dziedzin Twojego życia, opisaną w dokumencie PDF, jaką otrzymujesz pod wskazany w zamówieniu E-mail, do 5 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej opłaty za Analizę.

WARTOŚĆ

Analizy Życia Tarota to 350 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat Analizy Życia Tarota Kliknij TUTAJ

CHCESZ otrzymać Analizę Życia Tarota?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Analizy Życia Tarota

                              DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz
20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
z dopiskiem: Analiza Życia Tarota - Imię i Nazwisko
 

Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 53251