Analiza Numerologiczna

Zdanie i opinie innych na temat otrzymanej Analizy Numerologicznej
Analiza numerologiczna była dla mnie na prawdę ciekawym doświadczeniem. Dłuższy czas zastanawiałam się, czy aby na pewno jej potrzebuję, ale jeśli zaczęłam interesować się tym tematem, to musi być coś na rzeczy, w końcu nic nie dzieję się bez przyczyny. Analiza numerologiczna dała mi możliwość lepszego poznania własnych zachowań i dała mi niesamowitego "kopa" do działania. Naprawdę polecam ją wszystkim tym, którzy nie mają jasno postawionych celów, ale również tym, którzy kroczą już wybraną przez siebie ścieżką, a analiza pomoże w dalszym działaniu. Jestem bardzo zadowolona, analiza zrobiona naprawdę szybko, ale co najważniejsze profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z Panią Katarzyną, która zawsze służy radą i pomocą:) Uważam, że każdy powinien zainwestować w siebie czyli w taką analizę, która naprawdę wiele może zmienić w naszym życiu, oczywiście na lepsze.
Sylwia

Analiza Numerologiczna była dla mnie ciekawym i zaskakującym doświadczeniem. Podeszłam do niej po namowie znajomego z dużą otwartością. Pokazała mi ona cykliczność w moim życiu. Wskazała i rozjaśniła cele i sens mojego istnienia oraz naświetliła dalszy jego kierunek. Innymi słowy poczułam, że jestem na właściwiej ścieżce, co dało mi uczucie spokoju i porządku. Dodatkowo możliwość przyglądnięcia się siłom wspierającym i ich modyfikacja dały mi nadzieję i poczucie jakiegoś oparcia w czymś większym niż ja sama a to przynosi większy spokój.

Na wstępie chciałabym podziękować za przemiły i szybki kontakt oraz za obszerne i konkretne objaśnienia. Analiza jest bardzo dokładnie i rzeczowo opisana, wszystko klarownie objaśnione... uważam, że bardzo dobrze zrobiłam decydując się na zrobienie owej Analizy, ponieważ dużo mi powiedziała o mnie samej, wyjaśniła dlaczego coś się dzieje i dlaczego postępuje tak a nie inaczej. Pokazała też jaką ścieżką mam podążać, aby być szczęśliwą i spokojną duchem spełnioną osobą. Na pewno będę do niej wracać aby dodawać sobie sił i otuchy w momentach zwątpienia. Polecam wszystkim którzy znajdują się w trudnych momentach swojego życia aby wykonać taką właśnie Analizę, naprawdę warto. Dziękuję Pani Kasiu
Oktawia xxx :-)
Copyright © 2008 - 2024 
Wejść: 401396